Recenze NUTRIN CANINE BARF BALANCER

05.11.2019

"Vyzkoušela jste někdy tu Nutrin přílohu?"

Jelikož mi akorát došly zásoby všech doplňků výživy naráz, začalo se moje pátrání po něčem, co by mi alespoň trochu zjednodušilo život. Jako správný psíčkař - fanatik, kupuji různé doplňky v různých obchodech. No protože "tam" je něco levnější, "tamto" zase kvalitnější... No samozřejmě, že ten jeden produkt za to poštovné stojí... Nebo vezmu rovnou dva? Zvyklá kupovat všechno po jednom, výsledná cena v košíku byla vyšší, než jsem předpokládala. Ne, chci jenom jeden produkt. 

Jako začínající blogerka jsem podnikla odvážný krok - rozhodla jsem se oslovit společnost Nutrin s prosbou o spolupráci. Ani omylem jsem nečekala pozitivní reakci! 


Takže odpověď na otázku zní - ano, už vyzkoušela. A jsem za to moc ráda. 

Jako majitelka snad nejvybíravějšího psa na planetě, (ale ne, teď vážně, víte, že Dori nikdy nesnědl rybu?) jsem byla mírně skeptická. Nutrin voní po bylinkách, a to nemusí být až tak atraktivní. Produkt jsme testovali přesně 14 dní, což mi prišlo jako ideální doba na zkoušku chuti.  

Prvotní strach vystřídalo nadšení

Každý jeden den se na misku s jídlem těšil, úspěch! Dokonce využívala granulky i jako odměnu při tréninku. Chuťově paráda, ale vyjde mě balení Nutrinu cenově líp než jednotlivě kupované produkty? A co jeho kvalita? 

Krmivo bylo navrženo tak, aby společne s masem tvořilo vyváženou denní dávku bílkovin, sacharidů, tuků, vlákniny, minerálů, vitaminů, stopových prvků a esenciálních mastných kyselin. 

Oproti jiným produktům je Nutrin obohacený i o složky, které běžně v jiných produktech k vybalancování množství vápníku a fosforu v krmné dávce nenajdete. Jiné, běžně dostupné produkty označené jako "balancer" obsahují povětšinou jedny a ty samé složky - sušené vaječné skořápky, kelpu, pivovarské kvasnice a zvápenatělé mořské řasy. V porovnání s nimi je Nutrin obohacený o krill, lososový olej, ostropestřec, spirulinu, Yucca schidigera a kurkumu. Při koupi jiného, samostatného produktu typu balancer, byste si museli všechny tyhle doplňky nakoupit zvlášť. 

Navíc, složení s pohankou, ovocem, zeleninou, semínek a bylin, z Nutrinu dělá vyváženou přílohu k BARFu. Odpadla mi starost o strouhání zeleniny, přípravu obilné přílohy nebo míchání sypkých doplňků výživy do mletého masa. Pro dny, kdy skutečně nestíhám, je to skvělá pomoc. 

Ušetřila jsem? 

Následujúcí tabulka porovnává hlavní složky Nutrin Balanceru, v případě, že si je koupíme jednotlivě. 

Pro 20kg psa na 30 dnů mi to vychází takto: 

Pro koho je vhodný?

Nutrin Canine Barf Balancer je výborným produktem hlavně pro lidi, kterí přecházejí na krmení BARFem. Krmivo je navržené tak, aby zajistilo vyváženou denní dávku vitaminů a minerálů bez složitého počítání, vážení a hledání informací na fórech pro pejskaře. 

Splnil všechno, co sliboval - jistotu kvalitního složení, jednoduchost, úsporu peněz a času. Určitě si zaslouží, aby o něm vědělo více lidí. 


Láká vás vyzkoušet tuto přílohu? Napište nám, budeme rádi. :)Nezapomeňte nás sledovat na instagramu! :)


Pár slov na závěr...

Prosím, tenhle článek berte pouze jako informativní. Každý pes je individuální, co sedí jednomu a prospívá na tom, nemusí sedět druhému a naopak. Při výběru potravin do jídelníčku vašeho štyrnohého kamaráda přistupujte zodpovědně a neváhejte se zeptat svého veterináře.

S láskou, 
Zuz a Dorian (: